Foorumteatri etendus „Mõttetu! Tühine! Nõme!”* Tartu linna ja maakonna koolide 6.-12. klassidele!

16387992_1306885286045012_8654868001562713081_n

Lille Maja näitemänguhuvilised noored korraldavad Tartu linna ja maakonna koolide 6.-12. klassidele Tartu linna lastekaitsepäeva eeltegevusena foorumteatri etenduse pealkirjaga „Mõttetu! Tühine! Nõme!”

Etenduse sisu on välja töötatud noorte poolt ning käsitleb noorte jaoks aktuaalseid teemasid. Ühise ajurünnaku tulemusena selgus, et noorte üheks suurimaks probleemiks on tegevusetus suvevaheajal. Noored vanuses 12-17 eluaastat ei leia enam endale nii kergesti tegevusi ning veedavad suure osa oma suvevaheajast kodus arvuti taga.

Etenduses esitlusele tulevad pildid on reaalsed olukorrad noorte eludest ning läbi foorumteatri meetodi muudetakse koos pealtvaatajatega halvimatest halvimad olukorrad ühiselt positiivseks. Noored panustavad ise probleemide lahendamisesse ning saavad seeläbi esinemisjulgust ja oskuse lahendada sarnaseid probleemseid olukordi ka tulevikus.

Lisaks noortele on laval ka Lille Maja noorsootöötajate foorumteatri trupi liikmed.

Foorumteatri etendust mängitakse 29. maist 31. maini kuuel korral Lille Maja noortekeskuses ning kolmel korral 1. juunil Tartu linna lastekaitsepäeva sündmuse raames. Etendusele on vajalik eelnev registreerimine ning korraga võtame vastu ühe klassi (va 1. juunil).

Registreeri oma klass mai etendustele SIIN!

Registreerides palume märkida nime kohale kooli ja klassi. Lisaks palume õpetajal saata järgnevad andmed e-posti aadressile auli.auvaart@raad.tartu.ee: kool, klass, noorte arv, poiste arv, tüdrukute arv, õpetaja nimi, meiliaadress ja telefoninumber.

Juhul, kui selgub, et te siiski ei saa foorumteatri etendusele tulla, palume märku anda e-posti aadressile auli.auvaart@raad.tartu.ee 

 

Foorumteatris osalemine on klassidele tasuta.

*Etendusi toetab laste- ja noortekultuuriaasta ideekonkurss “50 ideed”.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s